6. Інструмент для креслення кіл і кругів. 3. Перший і поки що єдиний астронавт незалежної Укра-

їни Каденюк Леонід Костянтинович перебував у космо- сі 15 діб 16 год 35 хв і 1 с. Скільки годин астронавт перебував у космосі? Хвилин? секунд? Поможить людям

Ответы на вопрос

Отвечает Савенко Данила.

Відповідь:

22 595 Хв

1 355 700 Секунд

Покрокове пояснення:

Отвечает Кобякова Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 сутки = 24 часа

15 суток = 15 * 24 = 360 часов = 21600 минут = 1296000 секунд

16 часов = 960минут = 57600 секунд

1 час = 60 минут

35 мин = 35/60 = 7/12 часа = 2100 секунд

1 минута = 60 секунд

1 час = 60 * 60 = 3600 секунд

1 секунда = 1/3600 часа

15сут 16ч 35мин 1сек =

360ч + 16ч + 7/12ч + 1/3600ч

376ч + 2100/3600ч + 1/3600ч

376ч + 2101/3600ч =

376. 2101/3600 часов

15сут 16ч 35мин 1сек =

21600мин + 960мин + 35мин + 1/60мин =

22595мин + 1/60мин = 22595. 1/60 минут

15сут 16ч 35мин 1сек =

1296000сек + 57600сек + 2100сек + 1сек = 1355701 секунд