При якому значенні а корінь рівняння 5а-2х=2а+3х дорівнюе -3?Допоможіть будьласка.


Ответы на вопрос

Отвечает Будкина Дарья.

Ответ:

a= -5

Пошаговое объяснение:

5a-2x=2a+3x

5a-2*(-3)=2a+3*(-3)

5a+6=2a+(-9)

5a-2a=-9-6

3a=(-15)

a=(-15):3

a= -5