Көмектесіңіздерші! а) Зауыт жылына зымыран құрастыруға қажетті 16 326 бөлшек дайындайды. Олардың

алтыдан бір бөлігі болаттан, 2725-і те- мірден, қалғаны алюминийден жасалды. Зауыт жылына неше алюминий бөлшек шығарады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Юрий.

Ответ:

Зауыт жылына 10880 алюминий бөлшектерін шығарады.

Пошаговое объяснение:

1) 16326:6=2721 (д.) - болат.

2) 16326-2725-2721=10880(д.) - алюминий.