Кожен з трьох доданків дорівнює -23 Чому дорівнює їх сума ?допоможіть будь ласкааа СРОООЧНООО ​


Ответы на вопрос

Отвечает Аширов Руслан.

Відповідь:

-23+(-23)+(-23)=-69

Покрокове пояснення:

Отвечает Журавель Настя.

Ответ:-69

Пошаговое объяснение:

-23+(-23)+(-23)= -46+(-23)=-69