№2 Два пішоходи знаходились на відстані 5,12 км та вирушили назустріч один одному і зустрілися

через 0,8 год. Швидкість одного пішохода 3,6 км/год. Знайдіть швидкість другого пішохода.

Ответы на вопрос

Отвечает Кукушкин Слава.

Ответ:

2,8

Пошаговое объяснение:

1) 5,12÷0,8=6,4 (км/год) – швидкість двох пішоходів.

2)6,4-3,6=2,8 (км/год)

Відповідь: 2,8 км/год швидкість другого пішохода.

Перевірка:

2,8+3,6=6,4 ✓

6,4×0,8=5,12 ✓