Запитання 1 Яка з числових нерівностей є правильною? варіанти відповідей 4/5 > 1 1 < 8/7

4/11 > 5/11 2⅘ > 3⅕​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Нина.

Ответ:

1) 4/11<5/11

2) 2 цілих 4/5 < 3 цілих 1/5

Пошаговое объяснение:

Чисельник 5 більше, ніж 4.

Ціле число 2 меньше, ніж число 3.

Отвечает Белая Мария.

Ответ:

(4\5-11/15)*5/11=4/5*5\11-11/15*5/11=4/11-1=-7/11

7/88*(8/21+8/7)=7/88*8/21+8/7*7/88=1/33+1/11=1/33+3/33=4/33

3/7*(1\4+7/21)=3/7*1\4+3/7*7/21=3/28+1/7=3/28+4/28=7/28=1/4

Пошаговое объяснение: