Всього 1200 кг фруктів.Полуниця32%. Черешня46%Вишня решту.Скільки кг вишні?Будь

ласка!!!!!!Допоможіть!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Вуккерт Никита.

144 кг.

Всего 100%

100-32-46=12%

Чтобы найти 12% от числа нужно найти 1 процент и потом найти 12.

1200/100*12=144 кг

Отвечает Минаева Аня.

Відповідь:

264 кг вишні

Покрокове пояснення:

1)Знайдемо відсоток вишень:

100%-32%-46%=22%

22% це теж саме, що дріб 22/100

2)1200· 22/100=264 (кг)