Одна сторона трикутника у 2 рази довша,ніж друга і на 5см коротша ніж третя. Знайдіть сторони

трикутника,якщо його периметер 35см.

Ответы на вопрос

Отвечает Старовойтов Андрей.

Ответ:

2х-перша сторона

х-друга сторона

2х+5-третя сторона

2х+х+2х+5=35

5х=35-5

5х=30

х=6-друга сторона

2*6=12-перша сторона

2*6+5=17-третя сторона

6+12+17=35