Турист подолав першу частину маршруту пішки зі швидкістю 2,3 км/год за 3,2 год, а другу частину -

велосипедом зі швидкістю 11,2 км/год за 4,5 год. Шлях якої довжини (у км) подолав турист? допоможить будьласка

Ответы на вопрос

Отвечает Конопля Юля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2,3 *3,2 + 11,2 * 4,5 = 7,36 + 50,4 = 57,76 км

Отвечает Тюш Ксюша.

Відповідь:2,3 *3,2 + 11,2 * 4,5 = 7,36 + 50,4 = 57,76 км

Покрокове пояснення: