Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 60 см. Його висота становить 40% довжини та 3/4

ширини. Обчислити об´єм паралелепіпеда. Допоможіть, дуже терміново потрібно! Дякую)

Ответы на вопрос

Отвечает Климов Антон.
Відповідь:1) 60 • 0,4 = 24 ( см ) высота
2) 60 : ( 3/4 ) = 240/3 = 80 ( см ) ширина
3) 60•24•80 = 115200 ( куб см ) обьем

Покрокове пояснення: