У завданнях 1-3 напишіть, як перевіряєте розв'язки. 1. (1 бал) Які із чисел 2, - 4, 0 є

розв’язками рівняння x2 + 4x = 0?

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Ксюша.

Пошаговое объяснение:

х²+4х=0

1) 2²+4×2=0

4+8=0

12=0 - ложь

2) (-4)²+4×(-4)=0

16-16=0

0=0 - истина

3) 0²+4×0=0

0+0=0

0=0 - истина

Ответ: числа -4; 0 являются решением уравнения.