Обчисли обєм циліндра висота якого дорівнює 8 см а радіус 3 см


Ответы на вопрос

Отвечает Дюбкова Аня.

Пошаговое объяснение:

h=8 cм

r=3 cм

V=n×r²×h

V=n×3²×8=72n (cм³)

Отвечает Клименок Арина.
Об’єм циліндра 72П см^3
розв‘язання у світлині