5 цілих 6 сьомих поділити на 7 вісімнадцятих допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Трохимец Кристина.

Пошаговое объяснение:

5. 6/7 : 7/18 = 41/7 : 7/18 = 41/7 * 18/7 = 738/49 = 15. 3/49