Андрій готувався до дня народження товариша. На подарунок він витратив 7/12 усіх грошей, 1/6 усіх

грошей - на квіти, а решта, 8 грн., залишилось. Скільки грошей було в Андрія?

Ответы на вопрос

Отвечает Martirosyan Ab.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение:

x - всего было денег у Андрея.

x -7/12·x -1/6 ·x=8

12/12 ·x -7/12 ·x - 2/12 ·x=8

1/4 ·x=8

x=8·4

x=32 грн было у Андрея.

Отвечает Казанов Слава.

Відповідь:32

Покрокове пояснення: