Обчисли значення функції y=1/6x+7 в точці x=-12​


Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Ника.

y=\frac{1}{6} x+7 \;\;\;\;\;x_{0} =-12\\y(x_{0} )=y(-12)=\frac{1}{6} *(-12)+7=5.