Число а становить 1/3 від 114, а число b становить 0,3 від 60. обчисліть різницю чисел a і b

прошу, потрібна відповідь як найбистріше​

Ответы на вопрос

Отвечает Гулеева Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а = 114 * 1/3 = 38

b = 60 * 0,3 = 18

а - b = 38 - 18 = 20

Отвечает Осадченко Таня.

Пошаговое объяснение:

1/3 * 114 = 114/3 = 38 - число а

0,3 * 60 = 18 - число b

a - b = 38 - 18 = 20 - разница чисел а и b