. Запишіть три найменших натуральних числа, кратних числу 9. 2. Розкладіть числа 21, 34 і 9 на

прості множники. 3. Знайдіть найбільший спільний дільник чисел 84 і 30. 4. Знайдіть найменше спільне кратне чисел 50 і 105.

Ответы на вопрос

Отвечает Османова Эмине.

Ответ:

1.9.18,27,36,45,54,63,72,81

2.(21 : 3 = 7) (7 : 7 = 1)

21 = 3 · 7=21

34 : 2 = 17) (17 : 17 = 1)

34 = 2 · 17=34

(9 : 3 = 3)

(3 : 3 = 1)

9 = 3 · 3 = 32

3.6

4.НСК( 50 ; 105 ) = 1050 .