На координатному промені позначено точки А (5) С (15). Знайди відстань між точками К (2) i M (10),

якщо АС = 30 см обчислення ​

Ответы на вопрос

Отвечает Якубенко Никита.

Відповідь:

відстань між т. К і т.М :

8 * 3 см = 24 см

Покрокове пояснення:

Відстань між точками a і b дорівнює модулю різниці координат цих точок.

За умовою ,на координатному промені позначено точки А (5) і С (15), при цьому відстань між т.А і т.С дорівнює  30 см .

Координата т.А(5) - означає , що т.А  знаходиться на відстані п’яти одиничних відрізків від початку відліку,а координата т.С (10) показує , що т.С знаходиться на відстані 10 одиничних відрізків від початку координат.

Знайдемо скільки одиничних відрізків, знаходиться між т.А і т.С  :

15 - 5 = 10 одиничних відрізків.

Знаючи довжину відрізка АС , можемо знайти чому дорівнює одиничний відрізок :

30 : 10 = 3 см

Отже одиничний відрізок дорівнює 3 см .

Можемо знайти відстань між т. К і т.М .

Знайдемо скільки одиничних відрізків знаходиться між т. К і т.М:

10 - 2 = 8 одиничних відрізків

Тепер знайдемо відстань між т. К і т.М :

8 * 3 см = 24 см