В саду росте 147 яблук що становить 7/9 усіх дерев в саду, а решта груш. Скільки груш росте в саду?


Ответы на вопрос

Отвечает Івасюк Іванна.

Ответ:

42 груші росте

Пошаговое объяснение:

147÷7 = 21 ( \frac{1}{9} всіх дерев)

поскільки дерев має було \frac{9}{9} то ми маємо добавити ще  \frac{2}{9}, поскільки \frac{1}{9}  це 21 дерево, то \frac{2}{9}, це буде 21 * 2 = 42