Запиши формулу часу руху Розв’яжи задачу Склади та розв’яжи хоча б одну обернену задачу

Електричний літак долає на одному заряді 158 км, ру- хаючись зі швидкістю 79 км/год Скільки годин може пе- ребувати в польоті цей літак?

Ответы на вопрос

Отвечает Афонин Ваня.

Ответ: 2 години

Пошаговое объяснение:

t = S : v

158 : 79 = 2(год)

Електричний літак може летіти на одному заряді 2 години, рухаючись зі швидкістю 79 км/год. Яку відстань може пролетіти літак на одному заряді?

S = v * t

79*2 =158(км)

Відповідь: 158 кілометрів може пролетіти літак на одному заряді.