8 робитників за 4 год чистять 64 кг апелсінів скільки 1 робітник за 3 години почисть апельсинов?


Ответы на вопрос

Отвечает Алыев Эльбрус.

Ответ:

64:4=16(кг)-Чиститт 8 робітників за годину

16:8=2(кг)-Чиститт один робітник за годину

2•3=6(кг)

Відповідь:1 робітник за 3 години чистить 6 кг апельсинів