Яку відстань подолає потяг за 3/5 год, якщо його швидкість дорівнює 75 км/год


Ответы на вопрос

Отвечает Ермольников Виктор.

Ответ:

45км

Пошаговое объяснение:

S=75×3/5=

 \frac{75 \times 3}{5}

=45(км)

Отвечает Бодров Данила.

Відповідь:

Потяг подолає відстань 45 км.

Покрокове пояснення:

Для того, щоб знайти відстань, яку подолає потяг, треба:

  • Знати формулу:

Формула швидкості: V=S:t

Формула відстані: S=v*t

Формула часу: t=s:v

Отже:

75 км/год * 3/5 год = 3*15 = 45 (км)