Визначте площу рівнобедреного трикутника, якщо висота, проведена до бічної сторони, дорівнює 6см і

утворює з основою кут 45°

Ответы на вопрос

Отвечает Фахритдинов Адиль.

Ответ 18см^2

решение во вложении



Отвечает Сарапкин Андрей.

Ответ:

оскільки у рівнобедреному трикутнику висота, проведена до основи, є також бісектрисою і медіаною, то вона ділить основу пополам. (позначимо в)

Оскільки тангенс гострого кута прямокутного трикутника дорівнює відношенню протилежного катета до прилеглого, то tg a=в/h, звідси в=h* tg a.

основа = 2в

Знаходимо площу

S=1/2 * 2в*h = h* tg a * h= * tg a