Допоможіть будь ласка. Це терміново. Розв'яжи рівняння: 8(1,3х+0,25)-6,6х=2,4+6,2


Ответы на вопрос

Отвечает Пилева Диана.

Відповідь: 8(1,3+0,25)-6,6x=2,4+6,2

Відкриваємо дужки: 10,4x+2-6,6x=2,4+6,2

Зводимо: 3,8x+2=2,4+6,2

Рахуємо результат: 3,8x+2=8,6

Віднімаємо: 8,6-2=3,8x

Отже: 3,8x=6,6

Відповідь: x=33/19