Знайдіть кути чотирикутника, якщо вони пропорційні числам 4, 5, 6, 9.


Ответы на вопрос

Отвечает Смагулов Саризжан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4 х +5 х +6 х +9 х = 360

24  х= 360

х = 15

первый 4*15 = 60

второй 5*15 = 75

третий 6*15 = 90

четвертый 9*15 = 135