423. Виконай ділення 1) 1456 : 78; 3) 1258 : 12; з остачею та зроби перевірку. 2) 464: 15; 4) 7643:

19.​

Ответы на вопрос

Отвечает Алмазов Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)1456/78=18.66

3)1258/12=104.16

2)464/15=30.93

4)7643/19=402.26