СРОЧНО МАИЕМАТИКА Знайдіть суміжні кути, якщо їхні градуснi мiри вiдносяться як 3 : 2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Александр.
Кут1+кут2=180градусів-власт сум кутів
Кут1=3х
Кут2=2х
3х+2х=180
5х=180
Х=36
Кут1=36*3=108градусов
Кут2=36*2=72градуси
Отметь как «лучший ответ»