10/3×3 будь ласка , скажіиь як це зробити, тільки не пішіть відповідь 10 , я це знаю але як це

робити?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шуткина Вероника.

Ответ:

10/3×3=10/3×3/1=10/1×1/1=10/1=10

Пошаговое объяснение:

3=3/1

3 и 3 сократить

10/1=10