Пж допоможіть 7. Знайди корінь рівняння (329 + х) - 519 = 832. Даю 19 балів за допомогу!


Ответы на вопрос

Отвечает Холодный Данил.
329 + X= 519+ 832
329+ X=1351
X= 1351- 329
X= 1022
(329+1022)-519 =832