Використовуючи формулу відстані s = ut, знайди швид-кість мотоцикліста, який за 4 год подолав

відстань y 268 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Шкуренкова Марина.

u=s÷t=268÷4=67 км/год

Отвечает Волков Егор.

Ответ: 268:4=67km\год

Пошаговое объяснение: