За 7 днів я з'їдаю 5 їжі скільки я з'їм за 50 днів?; допоможіть будь ласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Шляховой Даниил.

Ответ: 35.7

Пошаговое объяснение:

Якщо вважати, що кожен день ти з'їдаєш однакову кількість їжі, то буде

1) 7*5=35(за 49 днів)

2)5/7=0.7(за 1 день)

3)35+0.7=35.7(за 50 днів)

Отвечает Kout Paul.

привет. все на фото. удачи