Квадрат зі стороною 6 см і прямокутник мають рівні периметри. Знайдіть ширину прямокутника, якщо

його довжина дорівнює 9 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жигжитов Бэлик.

Ответ:

Периметр квадрата-6*4=24 см

Периметр прямокутника - 24 см

Периметр прямокутника = Довжина * 2 + Ширина*2
24= 9*2+Ширина*2

Ширина=(24-18)/2

Ширина=3 см