Знайдіть сторону квадрата якого площа дорівнює 9 мм2. Будь ласка з поясненням як вирішувати.


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Полина.

Відповідь:

a=3мм

Покрокове пояснення:

S= a*a

a= \sqrt{S}

a= \sqrt{9 } мм

а= 3мм