8. Көрсетілген өлшем бірліктеріне түрлендір. 3 дм 7 см 2 тәул. 4 сағ = = 1 сағ 16 мин = = ... см

……. саг мин 2 жыл 7 ай = 5 м 4 дм = 29 caF = - ... ай ДМ . тәул. ... сағ​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:1дм=10 см      1м=10дм     1сағ=60 мин

3дм 7см= 30см+7см=37 см

4сағ=4*60мин=240 мин

1 сағ 16 мин =60 мин+16 мин=76 мин

2 жыл 7 ай =2*12ай+7 ай=24ай+7ай=31 ай

5 м 4 дм = 5*10дм +4 дм=50дм+4дм=54дм