Обчисли значення y за формулою y = 4x + 6, якщо: а) x = 18; б) x = 26.


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Илья.

Відповідь: y = 4x + 6, якщо х=18

                   у=4*18+6

                   у=78

    y = 4x + 6, якщо х =26

     у= 4*26+6

      у=110

Покрокове пояснення:Відповідь: у=78;у=110