Добуток двох чисел у 8 разів більший за одне з них. Чи можна, знаючи це, знайти одне iз чисел?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кулькова Ксюша.

8×3=24 8×3=24 8÷3=24 8×3=2