ПОМОЖІТЬ СРОЧНО НА ЗАВТРА ТРЕБА!!!!!!!!?? 1) Обчислити 60 за+41 23 Квадрат зі стороною 15 см

прямокутник мають рівні площі. Знайдіть ширину прямо- кутника, якщо його довжи на дорівнює 25 см

Ответы на вопрос

Отвечает Горяйнова Вика.

Ответ:

9 см

Пошаговое объяснение:

1) 15 * 15 = 225 (см²) - площадь квадрата

S квадрата = S прямоугольника

2) 225 : 25 = 9 (см) - длина прямоугольника