Знайдіть сторону квадрата площа якого дорівнює площі прямокутника зі сторонами 20 см і 5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Айтбай Бекнур.

Сторону квадрата з площею, рівною площі прямокутника зі сторонами 20 см і 5 см, можна знайти за допомогою теореми Піфагора. Якщо ми розглядаємо прямокутник як геометричну фігуру, у якій одна із сторін дорівнює катету, а інша - гіпотенузі, то теорема Піфагора дасть нам можливість знайти довжину другого катета, яка буде дорівнювати стороні квадрата.

За теоремою Піфагора квадрат на гіпотенузі рівнобедреного трикутника дорівнює сумі квадратів на катетах. У нашому випадку гіпотенуза дорівнює 20 см, а один з катетів - 5 см. Знаходимо довжину другого катета:

20^2 = 5^2 + x^2

400 = 25 + x^2

375 = x^2

x = 19.33

Таким чином, сторона квадрата дорівнює 19.33 см.

Отвечает Ни Данил.

Відповідь:

10см

Покрокове пояснення:

Sкв = Sпр

Sпр=a*b

Sпр = 20см * 5см = 100см²

Sкв = c²

c²=100см²

с=±10см

-10см - не подходит

Сторона квадрата 10см