10 учнів поділили між собою порівну апельсини, кожен отримав по 5 цілих 1/2 апельсинів. Скільки

апельсинів було в учнів? Будь ласка допоможіть!!

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ: 55 шт

Пошаговое объяснение:

10 : 5 1/2 = 10 : 11/2 = 10 : 2 * 11 = 10 : 2 = 5; 5 * 11 = 55 ( шт ) - апельсинів було в учнів

Отвечает Чеботарь Стас.

Пошаговое объяснение:

10 * 5 1/2 = 10 * 11/2 = 110/2 = 55 (апельсинов) - было всего