Запишіть відсотки у вигляді звичайних та десяткових дробів 2) 57% 2) 147% допоможіть будь ласка!​


Ответы на вопрос

Отвечает Зенченкова Анастасия.

Пошаговое объяснение:

57% = 57/100 или 0,57

147% = 147/100 = 1 47/100 или 1,47

Отвечает Чистова Гуля.

Пошаговое объяснение:

57\% =  \frac{57}{100}  = 0.57

147\% =  \frac{147}{100}  = 1.47