Знайти первісної функції y= -6x+3, яка проходить через точку А(-1;0)​


Ответы на вопрос

Отвечает Балағазин Ануарбек.

Щоб знайти первісну функцію, потрібно інтегрувати дану функцію відносно x:

∫(-6x + 3) dx = (-3x^2 + 3x) + C,

де C - довільна константа інтегрування.

Так як функція проходить через точку А(-1;0), ми можемо використати цю інформацію, щоб знайти значення константи С. Підставляємо значення x і y точки А у формулу первісної:

0 = (-3(-1)^2 + 3(-1)) + C

C = 0

Отже, первісна функція для y = -6x + 3, що проходить через точку А(-1;0), дорівнює:

y = (-3x^2 + 3x) + C = -3x(x-1), де C = 0.

Отвечает Комарских Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

F(x)=-6\frac{x^{2}  }{2} +3x+C=-3x^{2} +3x+C

0=-3*1+3*1+C

0=0+C

C=0