У трьох пакетах було 8 кг овочів. У першому було 2 9/10 кг, а в другому - на 3/10 кг більше, ніж у

першому. Скількі кілограмів овочів було в третьому пакеті? (прописати дії з поясненнями)

Ответы на вопрос

Отвечает Сафина Рената.

Ответ:

1.9

Пошаговое объяснение:

2.9+0.3=3.2- овочів у другому пакеті

9-2.9-3.2=1.9 - овочів у третьому пакетв

Отвечает Кириллова Стася.

Пояснення:

1п. - 2 9/10 кг

2п. - на 3/10 кг б. ніж у першому

3п. - ?

Разом 8кг

Розв'язання:

1) 2 9/10 + 3/10 = 3 2/10 (кг) - у другому пакеті

2) 8 - (3 2/10 + 2 9/10) = 8 - 6 1/10 = 1 9/10 (кг) - у третьому пакеті

Відповідь:

У третьому пакеті 1 9/10 кг.