У квадрат площа якого 36 см^2 вписано коло знайдіть площу цього кола. 100 балів даю


Ответы на вопрос

Отвечает Смаилова Томирис.

s = a {}^{2}  \\ a =  \sqrt{s}  =  \sqrt{36}  =  \sqrt{ {6}^{2} }  = 6  \:  \: cm\\ r =  \frac{a}{2}  =  \frac{6}{2}  = 3 \:  \: cm \\ s = \pi r {}^{2}  = 3 {}^{2} \pi = 9\pi = 28.27... \: cm {}^{2}

Отвечает Махмудова Кристина.

Пошаговое объяснение:

Площа квадрата 36 см^2. Звідси сторона квадрата дорівнює 6 см.

У квадрат вписано коло, його радіус дорівнює половині стороны квадрата.

6:2=3(см)- радіус кола.

Площу кола обчислюємо за формулою

s = \pi {r}^{2}

s = \pi \times  {3}^{2}  =3.14\times 9 = 28.26( { \: sm)}^{2}

Отже, площа вписаного кола 28,26 см^2