Периметр трикутника дорівнює 160 см, а його сторони відносяться як 6:16:18. Знайдіть сторони

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рубенян Наталія.

Відповідь:

Нехай сторони трикутника мають довжини 6x, 16x та 18x. За визначенням периметру їхня сума дорівнює 160:

6x + 16x + 18x = 160

Отримуємо:

40x = 160

x = 4

Тоді сторони трикутника дорівнюватимуть:

6x = 6 · 4 = 24 см,

16x = 16 · 4 = 64 см,

18x = 18 · 4 = 72 см.

Відповідь: сторони трикутника дорівнюють 24 см, 64 см та 72 см.

Покрокове пояснення: