Іринка задумала число, яке спочатку змiнила на -4,5, а потiм збiльшила на модуль рiзницi чисел-5

1/6та 1,5. У результаті отримала число, яке на 34,5 більше за суму и цілих чисел, що лежать мiж числами 5 та -5. Яке число задумала Iринка? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрушка Андрей.

Позначимо задумане число як x.

Інформація про зміщення та збільшення дозволяє нам записати таку рівність:

|x - 4,5| + |x - 5 1/6 - 1,5| = x - (-5) + x - (-4) + 34,5

Спростивши праву частину, отримаємо:

2x + 34,5 = 39

Звідси

x = 2,25

Тому Іринка задумала число 2,25.

Ответ: 2,25