(-0,24 -2,1 x ( -0.4 )) : (-1,2) + 0,3


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Лера.

Ответ:

Давайте розкриємо вираз та спростимо його крок за кроком:

(-0,24 - 2,1 x (-0,4)) : (-1,2 + 0,3)

Спочатку спростимо вираз у дужках:

(-0,24 - 2,1 x (-0,4)) = (-0,24 + 0,84) = 0,6

Тепер ми можемо підставити це значення у початковий вираз:

0,6 : (-1,2 + 0,3)

Далі спростимо вираз у дужках:

(-1,2 + 0,3) = -0,9

Тепер ми можемо підставити це значення у вираз:

0,6 : (-0,9)

Щоб розділити на дріб, ми можемо помножити на його обернений:

0,6 x (-1/0,9) = -0,6666666666666667

Отже, результат цього виразу дорівнює -0,6667 (округлено до чотирьох знаків після коми).