На шкільному майданчику працювало 46 учнів, 6 учнів пішли за водою. Скільки учнів залишилося на

майданчику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Вероника.

Відповідь:

40учнів

Покрокове пояснення:

46-6=40(учнів)-залишилося на майданчику

Відповідь; 40 учнів залишилося на майданчику

Надеюсь помогла

Отвечает Каримова Карина.

Відповідь: 40 учнів

Покрокове пояснення:

1) 46-6=40 (уч.)

Відповідь: 40 учнів залишилось на майданчику.

Буде так, 100%