Спанієль Меггі побачила двох голубів і вирішила з ними погратися. Але птахи одночасно розлетілися

в протилежні боки. Один із голубів летів зі швидкістю 3 м/с, швидкість руху іншого голуба була на 1 м/с меншою. Визнач відстань між голубами за 45 с після початку руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Alaev Nurali.

Ответ:

1) 3-1=2(м/с) -швидкість рухк іншого голуба

2) 3м/с+2м/с= 5(м/с) - швидкість руху двох голкбів разом

3) 5м/с*45с=225(м) - така відстань була між голубами за 45с після початку руху

Відповідь: 225м після початку руху

Отвечает Нестеренко Максим.

Ответ:225м

Пошаговое объяснение:

1) 3-1=2(м/с)-швидкість іншого голуба;

2)3+2=5(м/с)-швидкість двох голубів;

3)5*45=225(м)

Відповідь: відстань між голубами була 225м