Складіть числовий вираз і обчисліть його значення. До різниці чисел -12²/⁵​Дам 16 балов!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Василиса.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Числовий вираз для різниці чисел можна записати у вигляді:

Різниця = x - y

А за формулою (a^(m/n)) = n√(a^m), де "a" - число, "m" - показник степеня, "n" - знаменник степеня, можемо знайти значення -12^(2/5):

-12^(2/5) = 5√(-12^2) = 5√144 = 5*12 = 60

Тоді числовий вираз для різниці чисел буде:

Різниця = x - y -12^(2/5)

За умовою завдання не вказано значень "x" та "y", тому обчислити точне значення різниці неможливо.