Обчисли, використавши розподільну властивість: 14.1,28-11,28.14​


Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Анастасия.

Розподільна властивість дозволяє розкривати дужки виразів, множачів або доданків. Застосуємо розподільну властивість для виразу 14(1,28 - 11,28):

14(1,28 - 11,28) = 14 * 1,28 - 14 * 11,28

= 17,92 - 157,92

= -140

Отже, 14,1 - 28 - 11,28 = -24,18.